Başkanın Mesajı

Yazı Boyutu
A

Meslekte Birliğe Gönül Veren Çok Değerli Meslektaşlarım;

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneğimiz, mesleğimizin hak ettiği konuma gelmesi gayesine katkıda bulunmak üzere 24 yıldır varlığını onurla sürdürmektedir.

Bugünkü seviyelere gelmemizde emek veren, katkıda bulunan ve varlığıyla bizlere güç katan, çok değerli dernek üyelerimiz, önceki dönem başkanlarımız, YİK Kurulu, Onur Kurulu, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerimize Meslekte Birlik çatısı altında çok büyük bir aile olmanın gururunu yaşattıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

En son yapılan Genel Kurulumuzda alınan ilke kararı gereği 01.03.2021 tarihinden itibaren Dernek Başkanlığı görevini üstlenmiş olmanın yüksek sorumluluğu ve onurunu taşıdığımı, bilmenizi isterim.

Birlik ve beraberliği kendisine ilke edinen derneğimiz, bugüne kadar ilkelerinden asla taviz vermemiştir. Bundan sonra da şahsım, kurul üyelerimiz ve dernek üyelerimizle hep birlikte birlik ve beraberlikten asla taviz vermeyeceğiz.

  • Meslekte Birlik Milli manevi değerlerin mayasıdır,
  • Meslekte Birlik Ben değil Biz diyenlerin yuvasıdır,
  • Mesleğin ufkunu aydınlatan güneştir…

Meslekte Birlik Derneğimiz;

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün; en açık şekilde üzerinde durduğu üzere

Milli hedef belli olmuştur. Ona ulaşacak yolları bulmak zor değildir. Denebilir ki, hiçbir şeye muhtaç değiliz. Yalnız bir tek şeye çok ihtiyacımız vardır: ÇALIŞKAN OLMAK!’’ düsturuyla, mesleğimizi teknolojik gelişmelerin getirdiği dönüşüme en iyi şekilde cevap verecek üst seviyelere taşımak görevinin bilincinde olarak yoğun faaliyetlerine devam edecektir.

Bu amaçla birçok eğitim, seminer, meslek ve meslektaş adına faydalı olan sonuç alıcı girişimlere imza atmıştır. Bundan sonra da benzer girişimlerimiz devam edecektir.

Dünya’ da ve Ülkemizde devam etmekte olan COVİD 19 salgını; mesleğimizin ülke ekonomisindeki aldığı rolü ve önemini bir kez daha net olarak göstermiştir.

Mesleğimizin hak ettiği seviyeye gelmesi ortak paydamızdır.

Bu bilinçle çalışmalarımıza yüksek katılım ve üstün gayretle devam etmek suretiyle geçmişte olduğu gibi ASMMM Odasında ve Üst Birliğimiz TÜRMOB’ da Meslekte Birlik olarak var olmak ve Milli manevi değerlerimiz temelinde yönetmek amacımızdır.

Bizim için Meslekte Birlik değerleri temelinde hareket edecek, Meslek adına projesi bulunan Mesleğimize katkı sağlamak isteyen bütün meslektaşlarımız önemlidir ve yanımızda görmek isteriz. Bu bağlamda, bugüne kadar herhangi bir nedenle derneğimizden ayrılan üyelerimizi de Meslekte Birlik çatısı altında mesleki mücadeleye davet ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

      Sevgi ve Saygılarımızla,

            Mustafa ÖNDER

      ASMMM Meslekte Birlik

            Dernek Başkanı


Etiketler :
667 kez okundu.

BENZER HABERLER

Benzer haber bulunamadı.

YORUM EKLE

Bu habere ait yorum bulunmuyor.
Adı Soyadı
E-posta
Mesajınız

Kalan Karakter Sayısı : 500